Duben 2010


Šatnýky celebrit :-***

29. dubna 2010 v 16:30 Fashion
Eva Longoria Parker miluje boty na vysokých podpatcích od Christian Laboutin, ale v jejím botníku nechybí ani boty Ugg. Ve svém losangeleském bytě má šatnu a schovává v ní mimo jiné také přes 50 párů džínsů. Takový je život "zoufalé manželky" - měnila byste? 
Nicky Hilton, bohatá dědička hiltonského impéria a také módní designérka s vlastní značkou Chic and Nicholai bydlí na Sunset Strip. Její šatník je plný modelů bot od Manolo Blahnik, Christian Laboutin nebo Chanel a vlastní přes 200 kabelek. 

Pokud milujete značku Baby Phat, možná jste zvědavá, jak vypadá šatník Kimora Lee Simmons - prezidentky a kreativní ředitelky této značky. Umístěný jej má v New Yorku na Saddle River a naleznete v něm přes 500 párů džínsů, 35 na míru šitých kabelek Hermès a bohatou sbírku šperků. 

Americká zpěvačka a idol 80. let Paula Abdul schovává svoje poklady na San Fernando valley. Miluje boty na vysokých podpatcích a těmi je také zaplněn její šatník. Nezdráhá se ale při nakupování dalších módních doplňků a tak mezi botami najdete také obrovské množství kabelek a dalších módních doplňků. 

Vlastnit 1000 párů bot, to už je na hranici obsese. Ale která z nás by se chtěla na tuto posedlost léčit? Nechce e léčit ani Mariah Carey, která ke své tisíc párové sbírce nakupuje další a další boty. Mezi poklady jejího šatníku se nachází také významná sbírka zavazadel Louis Vuitton. 

Fotky - Blond hair :))

21. dubna 2010 v 20:57 Lucie
Nejdřív bych se chtěla omluvit za porzdní zveřejnění fotek , protože jsem teď měla málo času a nic jsem nestíhala :(( Pak nějaké novinky :-)) ve škole si budem šít tak za 2-3 týdny svoji sukni na svoje míry tak jsem zvědavá jak nám ty sukýnky dopadnou s Andy :D ale věřím že budou krásné :-* Noa a za druhé že jsem opět začala cvičit :-P břicho ,záda , ruce ještě něco přidám i na nohy a bude to perfect :-*

L
L

Dnes nové vlásky

7. dubna 2010 v 9:09 Lucie
A je to tady dens jdu na blond :) a moc se těšm dám vám tu fotky bud dnes nebo zítra uvidíme... tak doufám že mi to bude slušet :))